Ahmet Şan, Fenerbahçe maçı sonrası Aykut Kocaman’a sahip çıktı

17 Mart 2017 23:49
“ Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Fenerbahçe maçı sonrasında yaptığı açıklamalarda Aykut Kocaman’ın ve Konyaspor’un rahat bırakılmasını isterken, “Biz hocamızdan çok memnunuz. Hiçbir şekilde hoca arayışımız olmadı” ifadelerini kullandı. „
Ahmet Şan, Fenerbahçe maçı sonrası Aykut Kocamana sahip çıktı

Fenerbahçe karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, alınan galibiyetin tüm Konyaspor camiasına hayırlı olmasını dilerken, “Tarihimizde ilk defa Kadıköy’den 3 puanla dönüyoruz. Dün kulübümüzde genel kurul yapmıştık, yeni yönetimimize böyle bir hediye vaadinde bulunmuştum. Teknik heyet ve futbolcular bu hediyelerini verdiler, biz de karşılığını verdik. Tüm camiamıza hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

“CAMİAMIZA YAPILAN SAYGISIZLIKTIR”

Futbol camiasında teknik direktör konusunda gelişmelerin her zaman olduğunu söyleyen Ahmet Şan, “Bunu diğer kulüplerde de gördük. Benim şahsım ve teknik direktörümüz mutlaka bir gün görevini tamamlayacak ve başka bir göreve devam edecek. 2018’e kadar sözleşmemiz devam ediyor. Özellikle belli gruplar tarafından bu olay her gün basında işleniyor. Aslı astarı olmayan bilgiler paylaşılıyor. Konyaspor camiasını huzursuz ediliyor. Bu camiamıza yapılan saygısızlıktır. Lütfen bizi rahat bırakın ve biz işimize bakalım. Geçen sene 3. olmuş bir takımın üzerine sezon başından bu yana birçok hakem hataları ve şanssızlıklar geliyor. Bunun üzerine bir de böyle bir teknik direktör tartışması Bizim açıklamamızdan cımbızla bir kelimemiz alınıp suni bir kriz oluşturuldu. İster istemez krizin içinde bulunan kişiler ve bizler bu durumu düzeltmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Atiker Konyasporda Teknik Direktör Aykut Kocaman: Beklentimizin üzerinde bir skor oldu Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye gelecek mi?
İHA

Yorumlar