SON DAKİKA

Karakaya: Hayırlı Bir Hükümet çıkacağını Umut Ediyoruz

01 Kasım 2015 16:30
“ Adana'da 26'ncı Dönem Milletvekili Genel Seçimi için halk sabahın erken saatlernden itibaren sandığa gitti. „
Karakaya: Hayırlı Bir Hükümet çıkacağını Umut Ediyoruz

Adana'da 26'ncı Dönem Milletvekili Genel Seçimi için halk sabahın erken saatlerinden itibaren sandığa gitti. Havanın açık ve güneşli, sıcaklığın gölgede 27 derece olduğu kentte seçime katılımın yoğun olduğu gözlenirken, bazı noktalarda engelli, yaşlı ve hasta vatandaşların oy kullanımı için özel bölgeler oluşturuldu. 4'ü merkez, 15 ilçede olmak üzere 1 milyon 483 bin 562 bin seçmenin bulunduğu Adana'da seçmenler 4 bin 415 sandıkta oy kullanmak için sandık başına gitti. TBMM'de 14 milletvekili ile temsil edilen kentte, Adanalılar saat 08.00 itibari ile oy kullanmaya başladı. Bazı okulların giriş katında oluşturulan özel alanlarda engelli ve yaşlı vatandaşlar, zorlanmadan oy kullandı.

KARAKAYA: HAYIRLI BİR HÜKÜMETÇIKACAĞINI UMUT EDİYORUZ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya
merkez Çukurova İlçesi'ndeki İsmail Hazar İlkokulu'nda oyunu, İl Başkanı Yusuf Baş ile birlikte kullandı. Çıkışta açıklama yapan Karakaya,Türkiye'nin başka bir seçime müsait olmadığını söyledi. Karakaya, şöyle dedi:

"Türkiye, 7 Haziran Seçimleri'nden sonra Hükümetin kurulamaması nedeniyle yeniden bir seçime gitti. Dileğimiz arzumuz, bu seçim sonuçlarından ülkenin geleceği için hayırlı sonuçlar çıkar. Türkiye'nin yeniden bir seçime daha gitmeye hakikaten durumu müsait değil. Onun için ülkenin içinde bulunduğu şartları da düşünerek seçim sonuçlarından ülkenin geleceği için hayırlı bir Hükümetin çıkacağını umut ediyoruz."


DHA

Yorumlar

Seçime Doğru - Seçim 2015 Manşetler