SON DAKİKA

MHP Konya'dan Lokma Tatlısı İkramı

31 Ekim 2015 22:45
“ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Teşkilatı lokma tatlısı ikramında bulundu. „
MHP Konyadan Lokma Tatlısı İkramı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Teşkilatı lokma tatlısı ikramında bulundu.

Zafer Meydanında gerçekleştirilen lokma tatlısı ikramına MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya Milletvekili Sait Gönen, İl Başkanı Murat çiçek, milletvekili adayları ve parti yöneticileri katıldı.

Milletvekilleri ve parti yöneticileri vatandaşlara lokma tatlısı ikram ederek sohbet etti.

MHP İl Başkanı Murat Çiçek, 1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını diledi. Çiçek, “Türkiye seçime gidiyor. Vatandaşlarımız iradesini ortaya koyup, ülkesinin geleceği için milletimizin geleceği için oy verecek. Bizde seçim öncesi hem seçmenimizle bir arada olmak hem de bir hasbihal etmek için lokma tatlısı ikram ediyoruz. 1 Kasım seçimleri başta ülkemize ve Konyamıza hayırlara vesile olur” dedi.

MHP Konya Milletvekili Sait Gönen ise, “1 Kasım’a saatler kaldı. Türk milleti 26. dönem parlamentosunu seçmek üzere yarın sabahtan itibaren bildiğiniz gibi sandık başına gidecek. MHP olarak bütün algı operasyonlarına rağmen, bütün yalan propagandalara rağmen, bütün yönlendirmelere rağmen Türk milletinin, Konyamızın, Konyalı hemşerilerimizin MHP’ye sahada giderek artan bir desteğini Allah’a hamd olsun gözlemledik” diye konuştu.

İHA

Yorumlar

Seçime Doğru - Seçim 2015 Manşetler