Kamil Aydın, ispir ve pazaryolu’nda

28 Ekim 2015 09:46
“ Hemşehrilerimizle buluşup hasret gidermek için yaptığımız gezilerimize Pazaryolu ve İspir ilçelerimizi, Akbulut köyümüzü ziyaret ederek devam ettik. „
Kamil Aydın, ispir ve pazaryolunda

Hemşehrilerimizle buluşup hasret gidermek için yaptığımız gezilerimize Pazaryolu ve İspir ilçelerimizi, Akbulut köyümüzü ziyaret ederek devam ettik.
Bölgelerine hizmet gelmesini bekleyen Pazaryolu ve İspirli hemşehrilerimize,Rize-İspir arasında yapılmakta olan tüneller onlara bir hizmetmiş gibi gösterilmeye çalışılmış.

 Bu tünellerin yapılmasının ilçe vatandaşlarının ticaretlerine olumlu bir etki yapmayacak, aksine 
bir geçiş yeri konumunda olan ilçede araçlar durmayacak, daha önce ispirin içinden gecen yol güzergahında vatandaslarımız İspiri gezme ve yerel ürünlerden satın alabilme imkanı bula bilmekteydiler.

 Yeni Güzergah ispire uğramayacağı için İlçenin kırılgan ekonomisi bundan etkilenecektir. Yapılan tünelleri halka bir lütuf olarak göstermeye çalışanlar, İspir'e doğalgaz getirmekten aciz kalmış , hizmet sunulmasını belirli şartlara bağlamıştır.

 Vatandaşlara 3500 abone olmadan doğalgaz getiremeyeceklerini söylemiş, abone olmak isteyenlerden de ücret talep etmiştir. Çetin kış aylarının yaklaştığı şu günlerde , bu konunun hala çözülmemesi vatandaşlarımızı korkutmaktadır. Birçok ilçe ve köy yollarının durumu içler acısıdır. Bazı köylerimiz ihtiyaçlarını karşılayacak kadar suya erişememekteyken bazılarıda bulanık ve sağlıksız sulardan kullanmak zorunda kalmaktadır.

Bütün bu olumsuzluklara rağmen vatandaşlarımız ümitlidir. Ümitleri Milliyetçi Hareket Partisidir. Bizleri yoğun ilgiyle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Kamil AYDIN ;

Cumhuriyetimizin 92’inci yıl dönümünü gururla kutluyoruz. Bağımsızlığımızı kazanmak,köklerimizden tutunup, yeşermek, bir ve diri olmak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kurmak hiç kolay olmamıştır. Vatanına bağlılığını, milletine sevdasını, bayrağına duyduğu saygıyı, asaletini tarihin her döneminde dosta,düşmana gösteren Türk milleti, bir ve beraber olarak bugünlere kadar gelmiştir.  Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını kabul etmeyen kesimler her zaman olmuştur. Ancak bunlara Türk milleti gereken cevabı her zaman, her zeminde vermiştir. Bilinmelidir ki; bizler Atamızın açtığı yolda Cumhuriyetin ışığında emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz ve mirasına ilelebet sahip çıkacağız. 

 


ÖZEL HABER:TURAN RECEPOĞLU

Yorumlar

Seçime Doğru - Seçim 2015 Manşetler