SON DAKİKA

Sendikalardan Kamil Aydın’a Destek

27 Ekim 2015 09:25
“ Mhp Erzurum milletvekili ve milletvekili adayı Kamil AYDIN a Erzurum’lu vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP Erzurum Milletvekili Adayı Kamil Aydın’a sendikalardan da destek geldi. „
Sendikalardan Kamil Aydına Destek

Erzurum’lu vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP Erzurum Milletvekili Adayı Kamil Aydın’a sendikalardan da destek geldi.
Önceki gün Sivil Memurlar Sendikası (Sime-Sen) ve Koop-İş Sendikası Erzurum şubelerini ziyaret etti.
Ardından Erzurum Kamu-Sen İl istişare toplantısına katılan vekil, sendika üyeleriyle bir araya geldi.

Sendika ziyaretlerinde önemli noktalara vurgu yapan Aydın, “Katıldığımız toplantıda ve yaptığımız görüşmelerde, büyük öz veri ve alın teri ile rızık peşinde olan tüm çalışanların sıkıntılarını ve sorunlarını dinledik ve gördük ki;13 yıl içinde kamuda çalışan kardeşlerimizin sorunları kat be kat artmış.Bir taraftan ücret dağılımındaki adaletsizlik ve yetersizlik diğer taraftan çalışma şartları ve özlük haklarındaki kötüleşme çalışanları canlarından bezdirmiş.Buna bir de AKP iktidarına özgü mobbing, liyakatsız atamalar ve partizanca kadrolaşma eklenince çalışanlar arasında kutuplaşma, hatta kamplaşma tavan yapmıştır.


MHP’nin çalışanlar için öngördüğü düzenleme ve iyileştirmeleri önceki  seçimde hafife alan çerezci zihniyet, bugün MHP’nin çalışanlarla ilgili vaadlerini taklit etmeye çalışmaktadırlar.Ama kamuda emek veren memur, işci, 4b’li, 4c’li,taşeron, sözleşmeli veya geçici çalışan kardeşlerimiz kurdun kuzuya reva görmeyeceği taksimatları ve sözüm ona iyileştirmeleri asla unutmayarak sandık başına gidecektir. “Sendika ziyaretlerinde ve katıldığı toplantıda gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu belirten Kamil Aydın, Türkiye Kamu-Sen, Koop-is Sendikası ve Sivil Memurlar Sendikası yönetimi ve mensuplarına teşekkür etti.


ÖZEL HABER:TURAN RECEPOĞLU

Yorumlar

Seçime Doğru - Seçim 2015 Manşetler