Haberal, MHP'ye yönelik "hayırcı parti" eleştirilerine yanıt verdi.

26 Ekim 2015 15:04
“ Milliyetçi Hareket Partisi Ankara milletvekili adayları Erkan Haberal ile Alper Çağrı Yılmaz, seçim çalışmalarını, oda ve dernek ziyaretleriyle yoğun biçimde sürdürüyor... Haberal ve Yılmaz; konuşmalarında, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne, sert eleştirilerde bulundu. „
Haberal, MHPye yönelik hayırcı parti eleştirilerine yanıt verdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara milletvekili adaylarıErkan Haberal ile Alper Çağrı Yılmaz, seçim çalışmalarını, oda ve dernekziyaretleriyle yoğun biçimde sürdürüyor... Haberal ve Yılmaz; konuşmalarında,Adalet ve Kalkınma Partisi'ne, sert eleştirilerde bulundu.

ERKAN HABERAL: "KANIMIZLA CANIMIZLA SİZE HİZMET ETMEYEHAZIRIZ BU DÖNEMDE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN VATAN EVLATLARINA İHTİYACI VAR BAKANEVLATLARINA DEĞİL"

MHP Ankara Milletvekili adayı Erkan Haberal ile Alper Çağrı Yılmaz, seçimçalışmalarını sürdürdüğü Başkent'te Rizeliler Derneği'nin düzenlediğitoplantıda konuştu. 

ERKAN HABERAL: "DOLMA BAHÇE'DE CUMHURİYETİN BÜTÜN DEĞERLERİ ORDA TARTIŞILMAKTA"

Haberal, MHP'ye yönelik "hayırcı parti" eleştirilerine yanıtverdi. 

ERKAN HABERAL: "ÇIKIP HER ŞEYE HAYIR DEDİ DİYORLAR. MHP BU ÜLKENİN ÇIKARLARINAHAYRINA OLMAYAN HER ŞEYE HAYIR DER DOĞRU"

Erkan Haberal, 7 Haziran seçimi sonrası Erdoğan ile Baykal arasındaki görüşmeyide hatırlattı. 

O GİZLİ GÖRÜŞMEDE NE KONUŞULDU HİÇ KİMSE BİLMİYOR MHP'Yİ SUÇLAMAK KOLAY HAYIRDEDİ DİYEREK

MHP Ankara  Milletvekili adayı AlperÇağrı Yılmaz da, son 13 yılda Türkiye'de modern kölelik sisteminin oluşturulduğunu söyledi

AİLE BAKANLIĞI 30 MİLYON İNSAN YARDIM ALIYOR BU MODERN KÖLELİKTİR 

Yılmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne yönelik eleştirilerini İmralı süreciüzerinden sürdürdü. 

DÜNYADA İLK KEZ ELİNDE SİLAH OLAN BİR TERÖR ÖRGÜTÜYLE PAZARLIK YAPILDI. İÇİMİZKELEPÇE GÖZLERİMİZ YAŞLA İZLEDİK SEYRETTİK

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Erkan Haberal, İmralı Süreci'ne yönelik eleştirilerini sürdürdü; "AKP Oslo , Habur veDolma bahçe demektir" ifadelerini kullandı... Haberal, uzlaşmanın terörörgütleriyle değil, vatandaşla yapılması gerektiğinin altını çizdi. MHP GenelBaşkan Yardımcısı Zuhal Topçu da, seçim güvenliğinin olmadığını savundu...

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme taşıdı. Oslo'dadönemin AKP hükümeti ile terör örgütü arasında müzakere yapıldığına ilişkinbelgeler bulunduğunu iddia etti. 

MHP milletvekili adayları da katıldıkları toplantılarda İmralı süreci üzerindenAdalet ve Kalkınma Partisi'ne yüklenmeye devam etti. 

"AKP DEMEK HABUR DEMEKTİR AKP DEMEK OSLO DEMEKTİR AKP DEMEK DOLMA BAHÇEDİR"

Haberal, terör örgütleriyle uzlaşma yapılamayacağını yineledi. 

ERKAN HABERAL: "4 MADDEYİ KABUL ETMEDİLER.... UZLAŞMA TERÖRİST EL OLMAZVATANDAŞLARLA OLUR "

MHP adayı Erkan Haberal, 7 Haziran seçiminden sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ıntavrı nedeniyle hükümet kurulamadığını kaydetti. 

"KOALİSYONA HAYIR DİYEN TEK LİDER TAYYİP ERDOĞAN DIR DAVUTOĞLUDEĞİL.,.DAVUTOĞLU YÖNET MEMEKTEDİR "

 

 


ÖZEL HABER:TURAN RECEPOĞLU

Yorumlar

Seçime Doğru - Seçim 2015 Manşetler