Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SON DAKİKA

MHP MUğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Behçet Saatçi

25 Aralık 2012 18:08
“ 2014 Yerel Seçimleri’ne Büyükşehir Belediyesi olarak girecek olan Muğla’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı belli oldu. MHP’nin adayı Behçet Saatçi. „
MHP MUğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Behçet Saatçi

Saatçi’nin aday olduğunu açıklayan MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven, AKP Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’e yüklendi.

Geçtiğimiz günlerde “Büyükşehir yasası ile köy kültürü yok ediliyor” diyen MHP’li Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatci’ye “Saatçi istediği gibi konuşuyor, artık rahat siyaset yaptırmayacağız” diyerek eleştiren AKP Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’e cevaben bir basın açıklaması yapan MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven, açıklamasının sonunda büyükşehir belediye başkanı adayı olarak Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi’yi gösterdiklerini belirtti.

Güven, açıklamasında; “Haddini bil Öztürk, sen kendini ne zannediyorsun? Sen kimsin ki Belediye Başkanımız Sayın Behçet Saatcı’ya rahat siyaset yaptırmayacaksın?

Belediye Başkanımız Behçet Saatçi bizim, Fethiye’nin ve tüm Muğla’nın medarı iftarı ve gururudur. Fethiye’yi büyük bir köy görünümünden kurtarıp bugün modern bir kent haline getiren Sayın Behçet Saatçi’ye söz söylemek size düşmez, Belediye Başkanımıza siyaset yaptırmayı engellemek Fethiye halkına hakarettir.

Sayın Behçet Saatçi’nin büyükşehir yasası ile ilgili söylediği her sözün altına İl Başkanlığı olarak imza atarız. Vatandaşlarımızı aldatarak ve kandırarak bir yere gidemezsiniz. Köylerdeki vatandaşlarımız er geç gerçeği görecek, biraz uzun süren saltanatınıza elbette bir gün yine oylarıyla son verecektir.

Sayın Behçet Saatçi’nin üzerine müfettişler göndererek onu sindirmeye çalışıyorsunuz fakat başaramayacaksınız. Çünkü belediye başkanımız süt kadar beyaz, kaynak suyu kadar berraktır. Sonuna kadar onu her zeminde ve şartta destekliyoruz.

MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Behçet Saaçiı’dir. Bunun için AKP’yi korku almış ileri geri konuşmaktadırlar. Yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Sayın Saatçı ile ipi göğüsleyecek ve Muğla Büyük Şehir MHP’nin olacaktır.

Bundan kimsenin şüphesi olmasın
” dedi.

Ekteki dosyada MHP Muğla İl Başkanı ve Fethiye Belediye Başkanı'nın fotoğrafları vardır.

Haber: Burak Alper Kuş

Yorumlar

Politika-Siyaset Manşetler