SON DAKİKA

MHP Akşehir "Osman Fedai ile Devam" Dedi

20 Mart 2017 14:32
“ MHP Akşehir İlçe Teşkilatı Seçimli Olağan Kongresi 19 Mart 2017 Pazar günü saat 12.30‘da Akşehir Kültür Merkezi’nde (AKM ) yapıldı „
MHP Akşehir Osman Fedai ile Devam Dedi

 

Tek aday, tek liste ile gerçekleştirilen kongrede 396 üyenin, 350’si sandık başına giderek oy kullanırken, Osman Fedai ve yönetim kurulu üyeleri güven tazeledi. Yoklama ve açılışla başlayan kongrede Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından divan seçimi yapıldı. Faaliyet raporunun okunması ve ibrası, Mali raporun okunması ve ibrasının ardından MHP Konya İl Başkanı Avukat Murat Çiçek,  MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve MHP Akşehir İlçe Başkanı Osman Fedai konuşma yaptı. 

Konuşmaların ardından üyeler sandık başına giderek oy kullandı. 396 üyeden yaklaşık 350’si sandık başına giderek oy kullandı. Kongreye MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya İl Başkanı Avukat Murat Çiçek, Doğanihsar Belediye Başkanı Abdullah Koç, Doğanhisar İlçe Başkanı, Çeltik İlçe Başkanı,  Milliyetçi Hareket Partisi Tuzlukçu İlçe Başkanı Ömer Koç, Vatan Partisi Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Ceylan, MHP Konya il Yönetimi, Akşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Şafak ve partililer katıldı. 

MHP Akşehir İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi’nde Osman Fedai’nin başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu;

Galip Karaca, Muttalip Uysal, Fikri Kurt, Mehmet Emre, Mustafa İnanoğlu, Kadir Yürüdü, Yusuf Gülsün, Mustafa Yılmaz, Ali Kılıç, Enver Dönmez, Halit Moz, Sabit Mutlu, Ercan Çanak, Hamza Şentürk, Emin Dikici, Zafer Aslan, Yusuf Uyar ve Dursun Solmaz.


Haber: Nihat Çelikkollu (Haberiniz.com.tr)

Yorumlar

Politika-Siyaset Manşetler