Ali Oğuz Şenol ‘Adını Sen Koy’a transfer oldu

16 Mart 2017 17:16
“ TRT’1’in sevilen dizisi ‘Adını Sen Koy’un oyuncu kadrosuna bir yeni oyuncu daha eklendi. „
Ali Oğuz Şenol ‘Adını Sen Koya transfer oldu

TRT 1'in izleyicileri ekrana kilitleyen 'Adını Sen Koy' dizisine genç oyuncu Ali Oğuz Şenol katıldı. Yakışıklı oyuncu başrollerini Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'nın paylaştığı dizide Mert karakterini canlandıracak. 'Adını Sen Koy' dizisi hafta için her gün 16.45'te TRT 1'de ekranlara geliyor.

Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

129. bölümde neler olacak?

‘Adını Sen Koy’ 16 Mart 2017 Perşembe günü saat 17.00’de 129. bölümü ile ekrana gelecek. Nazan belgeyi Zehra’ya götürür. Belgeyi gören Zehra şok içinde kalır. Aba altından sopa göstererek Zehra’yı tehdit eden Nazan Zehra’dan para ister. Zehra belgeyi konaktakilerin ve Ömer’in öğrenmemesi için o parayı nasıl bulacaktır?

Ömer’in bildiğini öğrenebilecek midir? Diğer yandan Ömer, Kervancıoğlu Holding için almaya çalıştığı kredi için olumlu cevap almıştır. Bunu öğrenen Hilmi hemen planını yapmaya başlar. Hilmi, Ömer’in iş hayatına taşlar koymak ve Ömer’in piyasadan silmek için eline geçen bu fırsatı sonuna kadar değerlendirecektir. Hilmi, Ömer’in kredi almasına engel olup iş hayatında derin bir iz bırakabilecek midir? Ömer iş hayatını etkileyecek bu durumdan kurtulabilecek midir?


İHA

Yorumlar