SON DAKİKA

Murat Güloğlu Fox TV’den ayrıldı mı? Murat Güloğlu kimdir?

11 Mart 2017 14:44
“ Murat Güloğlu kimdir? Murat Güloğlu Fox TV’den ayrıldı mı? Murat Güloğlu ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. „
Murat Güloğlu Fox TVden ayrıldı mı? Murat Güloğlu kimdir?

Murat Güloğlu Fox TV’den ayrıldı. Fox TV ekranlarında ekrana gelen hafta sonu haber bültenini sunan Murat Güloğlu kimdir merak ediliyor. Murat Güloğlu, Fox TV ekranlarında hafta sonu haber bültenini sunuyordu. Güloğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımında Fox TV’den ayrıldığını belirterek “Her şey için teşekkürler. Fox ailesinde yer almak her zaman onur vericiydi” notunu yazdı. Murat Güloğlu, Fox TV’den neden ayrıldığına dair bir açıklama yapmadı. Hafta sonu ana haber bültenlerini Murat Güloğlu’ndan sonra İlker Karagöz sunacak.

Murat Güloğlu kimdir?

Murat Güloğlu 6 Nisan 1975 Sivas doğumludur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Avrupa Birliği ve Dış Politika Programı'nda yüksek lisans derecesine sahiptir. IPI (Uluslararası Basın Derneği) Türkiye Ofisi Sertifika Programı sahibidir. Medya geçmişi 1995 Şubat ayında başlar. Uzun süre birçok TV kanalı haber ve program departmanında spiker, muhabir, editör ve yapımcı olarak görev almıştır. 1999 yılında üyesi olduğu Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından "Yılın En İyi Televizyon Gazetecisi" ödülüne layık görülmüştür. Muhabirliğin ardından kamera önüne geçerek haber spikerliği ve program sunuculuğu yapmıştır. Halen FOX'ta Evinizin Oğlu Murat Güloğlu sloganıyla program sunuculuğu - haber spikerliği yapmakta, Çalar Saat Hafta Sonu kuşağını sunmaktadır. Bununla beraber Gazete Habertürk'ün pazar röportajlarını gerçekleştirmekte ve gazeteci Güneri Cıvaoğlu ile çalışmaktadır. Murat Güloğlu'nun "Gitmesen...Gitme Sen." isimli bir kitabı bulunmaktadır.

İlker Karagöz kimdir? 


İHA

Yorumlar