SON DAKİKA

Ümit Özdağ: 19 Mayıs'ı Yasaklamaya Çalışan Alçak Zihniyet

19 Mayıs 2017 14:26
“ Ümit Özdağ: "Türk Gençliği bu zihniyetin nasıl bir zihniyet olduğunun farkında ve bu farkındalıkla bugün devletine, milletine, aziz Cumhuriyetine ve bu Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e her zaman olduğundan daha güçlü bir sevgiyle sahip çıkıyor." „
Ümit Özdağ: 19 Mayısı Yasaklamaya Çalışan Alçak Zihniyet

 

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çok sert bir görsel kutlama mesajı yayınladı. Mesaj-Film olarak Türk Gençliğinin "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı"nı kutlayan Özdağ'ın kutlama mesajı şu şekilde:

Bugün 19 Mayıs 2017 Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türk milletinin İstiklal Harimimizi başlatmasının üzerinden 98 yıl geçti. Ne yazık ki 98 yıl sonra 19 Mayıs'ı anmayı yasaklayan bir zihniyetin aziz ülkemizin değişik yerlerinde kendisini göstermeye başladığınız görüyoruz. 19 Mayıs’ı yasaklamaya çalışan bu alçak zihniyet İstiklâl Harbi sırasında emperyalizmle işbirliği yapan, Türk Milletini ve onun aziz ordusunu arkadan vuran zihniyetin devamından ibarettir.

Türk Gençliği bu zihniyetin nasıl bir zihniyet olduğunun farkında ve bu farkındalıkla bugün devletine, milletine, aziz Cumhuriyetine ve bu Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e her zaman olduğundan daha güçlü bir sevgiyle sahip çıkıyor.

Gençler! 19 Mayıs Kutlu olsun!


Haber: Binnur Bulgan (Haberiniz.com.tr)

Yorumlar