Süleymancıların camisi ayrıdır! Atatürk’ten ve Türklerden nefret ederler

Süleymancıların camisi ayrıdır! Atatürk’ten ve Türklerden nefret ederler
Süleymancılar adını Süleyman Hilmi Tunahan’ın adından alır. Süleyman Hilmi Tunahan Nakşi şeyhidir. 1959 yılında vefat ettiğinde, yerine kimseyi bırakmamıştır. Tarikat anlayışına göre velayet bitmiştir. O tarihten sonra Süleymancılık cemaate dönüşmüştür. Süleymancılık Antalya bölgesinde çok etkilidir. Antalya’da Süleymancıların desteğini almayan siyasetçi seçim kazanamaz.

Köylüler, ilkokuldan sonra çocuklarını Süleymancıların yurduna teslim eder. Çünkü başka türlü okutma imkanları yoktur.

Süleymancılar, seçim dönemlerinde siyasi partilerle pazarlık eder, oylarını paraya dönüştürür. Kurban bayramı öncesi esnafı tek tek gezip kurban sözü alırlar. Aslında, vermeye mecbur bırakırlar.

Tanık olduğum bir olayı aktarayım:

Süleymancıların yurdunda yetişmiş bir esnafa bir kurban yazdılar. Esnaf kurban parasını verdi. Belli bir süre sonra kurban parasını vermedin diyerek gene aldılar. Esnaf “lanet olsun” deyip gene verdi.
Ve aynı kurbanın parasını üçüncü defa istemeye kalkınca, esnaf kafayı sıyırdı. Süleymancıların camisi ayrıdır. Süleymancı olmayan imamın arkasında namaz kılmazlar. Bu bölgede bir cenazeniz olup, Süleymancı hocaların eline düşenlerin vay haline.
Ellerinde hesap makinesi, ölenin namaz borcu hesaplanır. Sizlere şaka gibi gelebilir ama, maalesef gerçekleri yazıyorum. Diyelim ki ölen kişi 60 yaşında. Ölen kişi hiç namaz kılmamış gibi, 53 yıl 365 ile çarpılır. Çıkan gün sayısı 5 ile çarpılır. Çıkan rakam, her vakit namaz için kendi biçtikleri TL miktarıyla çarpılır ve sonuç cenaze yakınının eline tutuşturulur. Ve o miktar para tahsil edilir. Yani, Allahlığa soyunarak, şirk üzerinden din satıyorlar.

Süleymancıların lideri Ahmet Arif Denizolgun bu yıl, Eylül ayı başında vefat etti. Kız çocuklarının okutulmasını tasvip etmediği söyleniyor. Denizolgun Ulaştırma Bakanlığı yapmıştır. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümü mezunudur. Aynı zamanda Colombia Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunudur. Bunlar kendileri en iyi okullarda, ABD’de okurlar. Çocuklarını okuturlar. Bağlılarına da; “çocuklarınızı okutmayın” derler.

ABD adına etki ajanlığı yapan bir ABD ajanı itirafında ne diyordu?

“Bütün Anadolu’yu gezip, Köy Enstitüleri aleyhinde anti propaganda yaptık. Çünkü 2000 yıllarına gelindiğinde Türkiye’nin genç nüfusu büyüyecek. Köy enstitüleri dursaydı, bu gençliğin alacağı eğitim ülkemizin çıkarları açısından tehlikeli olurdu.”
Türk Milleti, cehaleti öğütleyen, Türklerin din anlayışı olan Maturidiliğe karşı ılımlı islamı, yani Selefiliği savunan, Atatürk düşmanlığı yapan kim varsa, o kişi veya oluşumlara şüphe ile bakmalıdır. Çünkü, bir devlet veya devletler adına etki ajanlığı görevi yapma olasılığı çok yüksektir. Ve Süleymancı yurtlarında Atatürk düşmanlığı aşılanır. Süleymancılar Atatürk’ü asla sevmez. Süleymancılar FETÖ sonrası, sadece yurt değil, okul da yapmaya soyundular. Emperyalizm, kullandığı maşayı deşifre ederken, yerine mutlaka yenilerini de ikame etmiştir.

Bu yazıdan sonra, tarikatlar hakkında seri yazılarımı devam ettireceğim. Çünkü tarikatlar bu ülkeye karşı kullanılan Truva atları haline gelmiştir.


Kaynak: https://www.facebook.com/

Zahide Uçar
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
cihangir9 saat önce
yalancı sahtekarlar, iftiracılar. yalan haber yazmadan her hangi bir yurda habersiz olarak gidip görseniz, aklınıza takılan soruları sorsanız, o tertemiz vatan-millet akşı ile yetişen gençliği görseniz belki yüzünüz kızarır..
Murat 10 saat önce
hiçbir gercekliligi yok tamamen asılsız ve iftiralardan ibarettir...
Ufuk Özçelik17 saat önce
şimdi arkadaşlar karışmıyim cevap vermiyim yorum atmiyim diyorum dayanamıyorum yalana iftiraya sessiz kalamıyorum şimdi bu kişiliksiz kişi inançsız put perest kişi asılsız ici boş şeylerle gündemde kalmaya ve insanları kandırmaya çalışıyor gaye çamur at izi kalsın ben süleymanci değilim fakat hizmetlerini bilirim insana yatırımlarını eğitime yatırımlarını bilirim bilmeyen arkadaşlara tavsiyem gidip yerinde görün
ahmet 1 gün önce
valla ben oniki yıldır kurbanimi onlara kestiriyorum ne böyle bir şey gördüm ne böyle bir şey duydum söyleseler de inanmam çünkü daha önce kestirdiğim yerlerle kıyas bile yapmam çok düzgün çalışıyorlar. ayrıca akrabalarimdan o tarikate mensup insanlar taniyorum kendi işinde gücünde insanlar hiçbirinin bi yanlışını da görmedim zannediyorum ki siz körü körüne düşmanlık ediyorsunuz. kininiz ve ofkeniz aklınızı golgelemis olacakki yarim yamalak şeylerle hüküm giydirmeye çalışıyorsunuz
Admin1 gün önce
bu yazıya cevap vermek bile insanın vaktini alır.buna inanan kimse var mıdır acaba.
Kürekçi1 gün önce
çamur at izi kalsın.türkün özü müslümanlık ve kendi örf, adet,geleneklerine göre yaşamaktır.bu cemeat bunu veriyor.eline silah verip dağa çık,vatana ihanet et,atana,geçmişine küfür et demiyor.imanlı gençlik yetiştirmek için çalışıyorlar.
İzzet Tür2 gün önce
dinde iyi para var.
Muhsin Karataş2 gün önce
ülkemizin en hücra köylerinden/yerleşim yerle rinden en büyük metropellerine kadar tüm yerleşim yerlerinde yaşayan öğrenim çağına gelmiş vatanımızın tüm çocuklarını ilkokuldan başlayarak kabiliyeti doğrultusunda okuyabi leceği/alabileceği en üst seviyedeki eğitime kadar yatıp kalkacağı,karnını doyurabilecek,her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayacağı, kalacak yurt gibi imkanları istisnasız ihtiyaç sahiplerinin çocuklarına ayrıcalık yapmadan tanıraksak ve kontrollünü yaparsak,sorun çözülür.
Nazmi Şar2 gün önce
islamiyet bölünmemesi gereken bir bütündür. tarikatçılık bölücülüktür ve islamiyette yeri yoktur.
Ergun2 gün önce
yazılanlar harfiyen doğru. 99 depreminde kanada toronto süleymancılar gurubu insanları büyük bir salona kapatıp deprem yardımı altında para topladılar allah şahidimdirki bebelerin kundağına takılı maaşallah altınlarını bile aldılar. miktara ulaşılmadan kapıyı açmadılar. ne zamanki hedeflenen miktara ulaşıldı kapıları açıp insanları evlerine saldılar.